POLIGRAFIKA.PL (13 grudnia 2019)

Zmiana pokoleniowa w Drukarni Wydawniczej

13 gru 2019 09:37

Z dniem 1 stycznia 2020 roku w Drukarni Wydawniczej im. W.L. Anczyca następuje zmiana pokoleniowa – Andrzej Janicki przekazuje funkcję prezesa zarządu swojemu synowi, Piotrowi, sam stając na czele rady nadzorczej spółki.

Decyzja została zakomunikowana w dniu 12 grudnia br. podczas tradycyjnego spotkania wigilijnego z wydawcami w kawiarni Czytelnik przy ul. Wiejskiej w Warszawie i została entuzjastycznie przyjęta przez zgromadzonych. Piotr Janicki zapewnił wydawców, że najwyższa jakość produktów i obsługi, podobnie jak terminowość zostaną utrzymane. 

Drukarnia Wydawnicza cieszy się dużą popularnością wśród wydawców – ostatnio zajęła trzecie miejsce w rankingu Najlepszych Drukarń Dziełowych 2018/2019, organizowanym przez magazyn „Wydawca”, PTWK i Sekcję Poligrafów SIMP.

Partnerem spotkania wigilijnego była firma Igepa, której prezes, Przemysław Januszko podsumował upływający rok jako kolejny rok walki o rentowność, którą prowadzić muszą zarówno drukarnie, wydawcy, jak i producenci oraz dystrybutorzy papieru. AN

Na zdjęciu od lewej: Piotr Janicki, Przemysław Januszko, Andrzej Janicki

 

link do artykułu: https://poligrafika.pl/2019/12/13/zmiana-pokoleniowa-w-drukarni-wydawniczej/

 

 


JESTEŚMY CZŁONKIEM POLSKIEJ IZBY KSIĄŻKI
ue

MTA